Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Jakie są zalety podłogi drewnianej

ZALETY PODŁOGI DREWNIANEJ

Nie sposób wymienić wszystkich powodów dla których warto wybrać podłogę drewnianą. Począwszy od wspaniałego wyglądu Państwa wnętrza, aż po kwestie ekologii i zdrowia – rozwijając chociażby te kwestie, powodów byłoby naprawdę dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na podsumowanie. 

Oto najważniejsze zalety podłóg drewnianych o konstrukcji dwuwarstwowej:


 

Przede wszystkim trwałość

 

Najwyższej jakości podłogi drewniane zachowają swoją trwałość przez wiele lat. Dzięki budowie dwuwarstwowej parkiet jest cichy i może być poddany procesom odnawiania i szlifowania. Nawet po długim czasie użytkowania podłoga drewniana zachwyci naturalnym pięknem i zaspokoi najbardziej wysmakowane gusta.


 

 

 

 

Higiena i łatwa pielęgnacja

 

Podłoga drewniana jest żywa, oddycha i pracuje. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji będą Państwo mogli cieszyć się podłogą przez długi czas. Wystarczy poznać kilka zasad konserwacji i bieżącej pielęgnacji, aby przekonać się jakie to proste! W tym celu zachęcamy Państwa do odwiedzenia zakładki Pielęgnacja na naszej stronie internetowej.

 

 

Wspaniały wygląd

 

Drewno jest piękne samo w sobie. Poddane odpowiednim procesom może być dopasowane do każdego wnętrza, zarówno klasycznych pomieszczeń jak i nowoczesnych apartamentów. Niewątpliwą dodatkową zaletą parkietu dwuwarstwowego jest możliwość ułożenia niemal każdego wzoru.
 

 

 

 

 

Bliżej natury

 

Drewno jako naturalny surowiec wykorzystywane jest przez człowieka od wielu lat. Nauczyliśmy się je szanować, dbać o nie i odnawiać zasoby. Nasze podłogi tworzone są z pasją i poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

 

Niepowtarzalny charakter wnętrza

 

Spoglądając na podłogę drewnianą można zauważyć, że każda deska jest inna. Każda ma swój charakter i duszę. Każda opowiada własną historię, a to właśnie ta historia tworzy niepowtarzany klimat w Państwa domu.
 

 

 


 

Klasyka

 

Jeśli nie drewniana, to jaka inna podłoga pasuje do każdego wnętrza? Jaka zaspokoi każdy gust nawet po latach? Podłoga drewniana z pewnością doda szyku i elegancji wnętrzu. Drewno jest ponadczasowe, jest synonimem wyszukanego smaku, jest jak dobre wino…