Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

STREFA KLIENTA

CERTYFIKATY FSC oraz TÜV Profi Cert

Certyfikat FSC®

W trosce o środowisko i dbałość o przyszły rozwój ziemi, a także by przeciwdziałać handlowi nielegalnie pozyskanym drewnem, wyszliśmy z inicjatywą pozyskania certyfikatu świadczącego o pochodzeniu surowca. Od maja 2014 roku nasza firma posiada certyfikat kontroli pochodzenia produktów FSC®, który to jest dowodem tego, że troszczymy się o dobór właściwych materiałów, które pochodzą z certyfikowanych lasów i kontrolowanych źródeł pozyskiwania drewna.

Forest Stewardship Council® (FSC®) to organizacja not-for-profit o zasięgu globalnym, zajmująca się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. FSC określa normy w oparciu o ustalone zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.fsc.org. Wybierając produkty certyfikowane FSC nasi klienci mają wpływ na ochronę ekosystemów leśnych oraz ciągłe ich odnawianie.
 
W naszej ofercie znajduje się kilka gatunków drewna pochodzących z certyfikowanych lasów (Certyfikat FSC®):
  • dąb
  • dąb wędzony
  • dąb Castano
  • klon kanadyjski
  • buk parzony
  • Black Cherry
 

The mark of responsible forestry


Jeśli potrzebują Państwo gwarancji, iż zakupiony u nas produkt pochodzi z legalnych zasobów leśnych i pozyskiwany jest w sposób zrównoważony, mogą Państwo zwrócić się do nas o przedstawienie kopii certyfikatu.


FSC CertyfikatCertyfikat TÜV PROFI CERT

Informujemy, że pomyślnie przeszliśmy certyfikację systemu TÜV PROFI CERT. Uzyskanie certyfikatu TÜV PROFI CERT potwierdza wysoką jakość produkowanych wyrobów. Certyfikacji podlegały opracowane i stosowane procedury kontrolne ze ściśle określonymi wymaganiami oraz przepisami prawa.Certyfikat TÜV PROFI CERT to nie tylko pewność, że nasze wyroby spełniają odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i jakości, ale również wyróżniają się na tle konkurencji spośród innych ofert, występujących na rynku. Proces certyfikacji bada procesy technologiczne i kontrolne produktu, które mają kluczowe znaczenie dla jakości produktu. Klienci tym samym mogą być pewni wysokiej jakości produktów, oraz wysokiego ich bezpieczeństwa, bez negatywnych skutków oddziałujących na środowisko i człowieka, bowiem produkty testowane są pod kątem emisji szkodliwych substancji.

Potwierdzeniem wysokiego bezpieczeństwa użytkowania naszych wyrobów jest stały monitoring rynku oraz poziomu zadowolenia klientów.
Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.proficert.de.