Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

STREFA KLIENTA

CERTYFIKAT

Certyfikat FSC®

W trosce o środowisko i dbałość o przyszły rozwój ziemi, a także by przeciwdziałać handlowi nielegalnie pozyskanym drewnem, wyszliśmy z inicjatywą pozyskania certyfikatu świadczącego o pochodzeniu surowca. Od maja 2014 roku nasza firma posiada certyfikat kontroli pochodzenia produktów FSC®, który to jest dowodem tego, że troszczymy się o dobór właściwych materiałów, które pochodzą z certyfikowanych lasów i kontrolowanych źródeł pozyskiwania drewna.

Forest Stewardship Council® (FSC®) to organizacja not-for-profit o zasięgu globalnym, zajmująca się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. FSC określa normy w oparciu o ustalone zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.fsc.org. Wybierając produkty certyfikowane FSC nasi klienci mają wpływ na ochronę ekosystemów leśnych oraz ciągłe ich odnawianie.
 
W naszej ofercie znajduje się kilka gatunków drewna pochodzących z certyfikowanych lasów (Certyfiakt FSC®):
  • dąb
  • dąb wędzony
  • dąb Castano
  • klon kanadyjski
  • buk parzony
  • Black Cherry
 

The mark of responsible forestry


Jeśli potrzebują Państwo gwarancji, iż zakupiony u nas produkt pochodzi z legalnych zasobów leśnych i pozyskiwany jest w sposób zrównoważony, mogą Państwo zwrócić się do nas o przedstawienie kopii certyfikatu.